Kompletní vývoj Frontend i backend webu

Tvoříme weby ve wordpressu tak dobře,
že měnit jejich obsah zvládne kdokoliv.

Kompletní vývoj - Frontend i backend webu

Na co se můžete spolehnout?

Správu obsahu zvládnete levou zadní

Správu obsahu zvládnete levou zadní

Už žádné tápání kam kliknout nebo k čemu je tohle tlačítko. Vytvoříme webové stránky ve wordpressu a prostředí upravíme tak, že se v něm lehce zorientuje i ten, kdo ho vidí poprvé v životě.

Správu obsahu zvládnete levou zadní

Dostanete to, co skutečně potřebujete

Dostanete to, co skutečně potřebujete

Na WordPress webové stránky vám nainstalujeme jen pluginy a funkce, které skutečně využijete. Budete moci spravovat úplně všechen obsah – včetně patičky, formulářů, vyskakovacích oken atp.

Dostanete to, co skutečně potřebujete

Hackeři si na vás jen tak nepřijdou

Hackeři si na vás jen tak nepřijdou

Webové stránky ve wordpressu jsou skvělým nástrojem pro správu obsahu, ale májí jisté bezpečnostní mezery. My o nich naštěstí víme a ošetřujeme je tak dobře, že pro hackery bude váš web takřka nedobytný.

Hackeři si na vás jen tak nepřijdou

Máte nás po ruce kdykoliv potřebujete

Máte nás po ruce kdykoliv potřebujete

Po tvorbě webu ve wordpressu už většinu věcí zvládnete sami, ale přesto jsme vám k dispozici. Potřebujete poradit? Něco vylepšit? Upravit? Dejte vědět a za chvíli to bude.

Máte nás po ruce kdykoliv potřebujete

Proč se obrátit na nás?

Dodržení termínů

Dodržení termínů

Řekli jsme si, že web ve wordpressu bude do pátku hotový? Pak bude do pátku hotový. Anebo dříve – když je třeba, zabereme i o nocích a víkendech.

Dodržení termínů

30 denní podpora zdarma

30 denní podpora zdarma

Po tvorbě webu ve wordpressu nás máte 30 dní k dispozici zdarma. Poradíme, ukážeme nebo vysvětlíme cokoliv bude třeba.

30 denní podpora zdarma

Neděláme to poprvé

Neděláme to poprvé

5 let zkušeností a přes 20 vytvořených wordpress webu – to je naše vizitka. Vše, co jsme se za tu dobu naučili, využijeme ve váš prospěch.

Neděláme to poprvé

Jsme experti na WooCommerce

Jsme experti na WooCommerce

Chcete si na WordPressu postavit e-shop? Díky našim zkušenostem s WooCommerce si budete připadat, že máte wordpress e-shop na míru.

Jsme experti na WooCommerce

Weby na wordpressu od nás

Enetpulse

Firemní prezentace s tématikou sportovních novinek. Na design je kladen velký důraz včetně nejmenších maličkostí, byl doplněn o zajímavé animace. Web nabízí své produkty, informace o společnosti a má i vlastní blog, to vše pod správou WordPressu.

Abeceda

Když se řekne redesign webu, tak vše popořádku! Vymysleli jsme novou strukturu webu, udělali pořádek mezi kurzy, dodali moderní design a ten okořenili prodejními texty. To vše jsme zabalili do hromady prvotřídního kódu a implementovali do wordpressu.

Nová webová prezentace se dokonale zobrazí ve všech zařízeních a svým atraktivním vzhledem zaujme jak dětí tak i dospěle. Obsahuje online test, který okamžitě vyhodnotí úroveň vaši angličtiny a doporučí nejvhodnější kurz.

Web se dnes zobrazuje na 1. stránce vyhledávačů při hledaní důležitých klíčových slov.

Phonexia

Firemní prezentace poskytující své služby v oblasti rozpoznávání hlasu a dalších automatizovaných produktů související s řeči. Minimalistický design s obrázky, které umí měnit svou barvu.

Vzhledem k různorodosti produktů a služeb, web obsahuje mnoho unikátních formulářů, které jsme řešili na míru.

Ohlasy spokojených zákazníků

 • TB

  Tomáš Bia

  Product Manager

  htmlfacotry.cz pro nás připravili responzivní šablony pro náš nový web Phonexia.com. Již od počátku naší komunikace mě zaujala jejich otevřenost a správný selský pohled na věc. S dodaným výsledkem i celkovým přístupem během projektu jsem byl taktéž velmi spokojen. htmlfacotry.cz a jejich služby mohu všem, kdo hledá kodéry moderních webů, doporučit.

 • VV

  Vladimír Vacek

  sales & marketing

  Programátoři z htmlfactory.cz kódují vždy přesně podle grafického zadání, striktně dodržují termíny a opravdu rozumí tomu, co dělají. Spolupráci můžeme vřele doporučit.

 • TL

  Tomáš Ledba

  Designer

  Na spolupráci s htmlfactory.cz si ceníme především rychlosti a preciznosti. Jakmile se domluvíme, víme, že se můžeme spolehnout na to, že práce bude dodána včas a kolečko revizí bude trvat jen nezbytně dlouhou dobu. Dále oceňujeme také to, že zadání není potřeba detailně vysvětlovat. Pokud pak existují nějaká nevyjasněná místa, jsou iniciativní a sami přichází s vlastním řešením. Ve výsledku nám tak spolupráce s htmlfactory.cz šetří čas, peníze a bezesporu také nervy.

Chci kompletní vývoj webu

Nezávazně poptejte kompletní vývoj webu
a získejte cenovou kalkulaci zcela zdarma.

 • Pro cenovou kalkulaci přiložte webdesign všech stránek k realizaci. Jakékoliv  informace, požadavky a nebo očekávání jsou vítány.