Recenze aneb jak mne hodnotí klienti

 • MUDr. Sergej Jurčenko

  4. 8. 2020

  Jsem moc spokojený s odvedenou práci a přístupem. Konečně mám moderní a rychlý web. Budu doporučovat vaše služby.

 • Ondřej Širočka

  16. 1. 2020

  Vzhledem k náročnosti našeho grafického návrhu jsme měli obavy, jestli jej někdo dokáže kvalitně a za rozumnou cenu přetvořit do HTML šablony. V htmlfactory.cz se s tím popasovali skvěle, výsledek byl podle našich představ a dobře se napojoval na finální web. Jako výhodu vidím také to, že byl projekt odevzdán v GITu, což nám naprosto vyhovovalo.

 • Marek Wiener

  9. 12. 2019

  Oceňuji zejména profesionální odvádění práce a spolehlivost. To považuji jako základ pro dlouhodobou spolupráci. Provedeným zakázkám není co vytknout. Důležitým faktem je, že projekt je nakódován tak, jak vypadá v PSD šabloně a není nijak "ohýbán". Taktéž oceňuji, že si Vitalij poradí s mobilním řešením bez toho, aniž by se muselo něco složitě komunikovat, výsledek je kolikrát lepší, než co by jsme si namysleli s klienty sami.

 • Tomáš Pospíšil

  29. 10. 2019

  Na spolupráci s htmlfactory.cz oceňuji ochotu přizpůsobit se našim komunikačním kanálům a samozřejmě precizně vytvořené frontend šablony, které funguji napříč různými prohlížeči včetně japonštiny.

 • Tomáš Bia

  5. 9. 2019

  htmlfacotry.cz pro nás připravili náš nový web Phonexia.com. Již od počátku naší komunikace mě zaujala jejich otevřenost a správný selský pohled na věc. S dodaným výsledkem i celkovým přístupem během projektu jsem byl taktéž velmi spokojen. htmlfacotry.cz a jejich služby mohu všem doporučit.

 • Ondřej Kuchta

  6. 7. 2019

  Precizně odvedena práce, která hodně předčila naše očekáváni. Těšíme se na další spolupráci.

 • Alexandr Kánský

  18. 3. 2019

  Práce od Vitaliho byla profesionální. Od začátku do konce se projekt vyvíjel podle dohodnutého zadání. Pokud byly některé části projektu nejasné, vše se operativně vyřešilo. htmlfactory.cz mohu doporučit, pokud chcete kvalitně a pečlivě nakodovanou šablonu pro web.

 • Vladimír Vacek

  10. 2. 2019

  Programátoři z htmlfactory.cz kódují vždy přesně podle grafického zadání, striktně dodržují termíny a opravdu rozumí tomu, co dělají. Spolupráci můžeme vřele doporučit.

 • Jan Rosicky

  2. 1. 2019

  Hledali jsme kvalitní kodéry a po porovnání více firem jsme si vybrali htmlfactory.cz. Překonali naše očekávání svým důrazem na detail, úsilím, flexibilitou a rychlostí. Doporučuji všem, kteří chtějí kvalitní web.

 • Vojtěch Peťovský

  12. 11. 2018

  V rámci mého působení v internetové agentuře SOVA NET, s.r.o. pro nás Vitalij nakódoval několik významných projektů. Spolupráce s nim byla vždy na jedničku. Proto pro mne, byl jasnou volbou, když jsem hledal kodéra pro můj osobní web.

  Oceňuji zejména rychlost realizace, dodržování smluvených termínů a profesionální přístup.

Načíst další recenze