Frontend vývoj kódování statických webů

Kvalitní frontend znamená technologický náskok před konkurenci. Nechte kódování webu na nás.

Frontend vývoj - kódování statických webů

Na co se můžete spolehnout?

Dokonale čistý a přehledný web

Dokonale čistý a přehledný web

HTML šablony kódujeme na pixel přesně dle grafického návrhu, často návrh ještě vylepšujeme. Dbáme na přístupnost webu a jeho použitelnost. Výsledný kód je čistý, minifikovaný, validní a přehledně okomentovaný. Pracovat s našimi šablonami je radost.

Dokonale čistý a přehledný web

Přesné zobrazení ve všech zařízeních a prohlížečích

Přesné zobrazení ve všech zařízeních a prohlížečích

Podporujeme poslední 2 verze všech prohlížečů: Chrome, Safari, Firefox, Opera, Edge a Internet Explorer. Nakódováné weby testujeme na Windows a Mac OS platformách. Váš web se správně zobrazí i na mobilech a tabletech.

Přesné zobrazení ve všech zařízeních a prohlížečích

Blesková rychlost a důraz na SEO

Blesková rychlost a důraz na SEO

Responzivní web načtený rychleji než se stihnete nadechnout a kód tak čistý a přehledný, že vám za něj vyhledávače dají body navíc. U své práce přemýšlíme a kód píšeme chytře.

Blesková rychlost a důraz na SEO

Pro vaši spokojenost cokoliv

Pro vaši spokojenost cokoliv

Chcete na web mikroformáty? Naučit ho tisknout? Přidat drobné animace? Anebo kódování webu chcete expresně, co nejrychleji? Stačí říct – uděláme vše, co je v našich silách.

Pro vaši spokojenost cokoliv

Proč se obrátit na nás?

Garance vrácení peněz

Garance vrácení peněz

Slibujeme, že nakódovaný web bude 100% funkční a přesně podle zadání. Pokud ne, vrátíme vám peníze.

Garance vrácení peněz

Neděláme to poprvé

Neděláme to poprvé

5 let zkušeností a přes 200 nakódovaných webů – to je naše vizitka. Vše, co jsme se za tu dobu naučili, využijeme ve váš prospěch.

Neděláme to poprvé

Dodržení termínů

Dodržení termínů

Chápeme, že na kódování HTML šablon máte navázané programátorské práce. Termín odevzdání proto vždycky dodržíme.

Dodržení termínů

Jdeme s dobou

Jdeme s dobou

Technologie: HTML5, CSS3, jQuery, SVG.
Metodiky: OOCSS, BEM, DRY, KISS.
Nástroje: SASS, Grunt, Git.
Váš web bude modérní, jednoduše spravovatelný a práce na něm efektivní.

Jdeme s dobou

Frontend od nás již pohání..

Raiffeisen Leasing

Připravili jsme frontend a ten se následně napojil na systém Kentico programátory ze společnosti Actum. V roce 2016, když se projekt spustil, dosáhl prestižního ocenění. Těší nás, že práce na niž se podílíme nemalou části, sklízí úspěchy.

Gym Radio

Web postavený na frameworku Gatsby, který v sobě spojuje technologický mix nejmodernějších technologii dnešní doby (2019). Statické soubory jsou uloženy na CDN. Web se načítá bleskovou rychlosti celému světu a přechod mezi stránkami je téměř okamžitý.

OstravaInfo!!!

Informační portál ve kterém naleznete všechny události tykající se města Ostravy. A protože jsme hrdí Ostraváci je pro nás velkým potěšením realizovat projekt pro vlastní město.

Ohlasy spokojených zákazníků

 • MW

  Marek Wiener

  Marketingový specialista

  Oceňuji zejména profesionální odvádění práce a spolehlivost. To považuji jako základ pro dlouhodobou spolupráci. Provedeným zakázkám není co vytknout. Důležitým faktem je, že projekt je nakódován tak, jak vypadá v PSD šabloně a není nijak "ohýbán". Taktéž oceňuji, že si poradíte s mobilním řešením bez toho, aniž by se muselo něco složitě komunikovat, výsledek je kolikrát lepší, než co by jsme si namysleli s klienty sami.

 • VP

  Vojtěch Peťovský

  Projektový manažer

  V rámci mého působení v internetové agentuře SOVA NET, s.r.o. pro nás htmlfactory.cz nakódovali několik významných projektů. Spolupráce s nimi byla vždy na jedničku. Proto pro mne, byli jasná volba, i když jsem hledal kodéry pro můj osobní web.

  Oceňuji zejména rychlost realizace, dodržování smluvených termínů a profesionální přístup.

 • ML

  Martina Lutovská

  CEO

  Mistrovské dílo! Toto slovní spojení nás napadlo ihned poté, co jsme od htmlfactory.cz dostali nakódovaný web. Firmu jsme si vybrali na dobré doporučení a 100% se potvrdilo.

Často se ptáte

 • Ne. Responzivní web umíme realizovat sami, k tomu nám postačí grafický návrh pro desktop – zbytek nechte na nás.

 • Kódování webu realizujeme z následujících grafických formátu: PSD, PDF, Ai, Sketch. Ideální formát je Sketch soubor s přehledně rozdělenými vrstvami.

 • Je to nezbytný krok pro tvorbu úspěšných webových stránek, který rozhodne o vašem umíštění ve vyhledávání, o použitelnosti webu a jeho celkovém dojmu pro uživatele.

Chci špičkový frontend vývoj

Nezávazně poptejte kódování statického webu
a získejte cenovou kalkulaci zcela zdarma.

 • Pro cenovou kalkulaci přiložte webdesign všech stránek k realizaci. Jakékoliv  informace, požadavky a nebo očekávání jsou vítány.