Kódování HTML šablon 
webových stránek Kódování HTML šablon 
webových stránek Kódování HTML šablon 
webových stránek

Kódování HTML šablon
webových stránek

Úspěch vašeho webu je
z jedné třetiny závislý na kodérovi.

My nakódovali přes 242 responzivních webů a v 92 % případů byli zákazníci tak nadšení, že nás doporučovali svým známým.

Na co se můžete spolehnout?

 • Dokonale čistý a přehledný web

  Dokonale čistý a přehledný web

  HTML šablony kódujeme na pixel přesně dle grafického návrhu, často návrh ještě vylepšujeme. Dbáme na přístupnost webu a jeho použitelnost. Výsledný kód je čistý, minifikovaný, validní a přehledně okomentovaný. Pracovat s našimi šablonami je radost.

 • Přesné zobrazení ve všech zařízeních a prohlížečích

  Podporujeme poslední 2 verze všech prohlížečů: Chrome, Safari, Firefox, Opera, Edge a Internet Explorer. Nakódováné weby testujeme na Windows a Mac OS platformách. Váš web se správně zobrazí i na mobilech a tabletech.

 • Blesková rychlost a důraz na SEO

  Responzivní web načtený rychleji než se stihnete nadechnout a kód tak čistý a přehledný, že vám za něj vyhledávače dají body navíc. U své práce přemýšlíme a kód píšeme chytře.

 • Pro vaši spokojenost cokoliv

  Chcete na web mikroformáty? Naučit ho tisknout? Přidat drobné animace? Anebo kódování webu chcete expresně, co nejrychleji? Stačí říct - uděláme vše, co je v našich silách.

Proč se obrátit na nás?

 • Garance vrácení peněz

  Slibujeme, že nakódovaný web bude 100% funkční a přesně podle zadání. Pokud ne, vrátíme vám peníze.

 • Neděláme to poprvé

  5 let zkušeností a přes 200 nakódovaných webů - to je naše vizitka. Vše, co jsme se za tu dobu naučili, využijeme ve váš prospěch.

 • Dodržení termínů

  Chápeme, že na kódování HTML šablon máte navázané programátorské práce. Termín odevzdání proto vždycky dodržíme.

 • Jdeme s dobou

  Technologie: HTML5, CSS3, jQuery, SVG.
  Metodiky: OOCSS, BEM, DRY, KISS.
  Nástroje: SASS, Grunt, Git.
  Váš web bude modérní, jednoduše spravovatelný a práce na něm efektivní.

Důkaz, že tvoříme výjimečné HTML šablony?
Tady máte rovnou 4

Ohlasy spokojených zákazníků

 • „HTMLFACTORY je rozhodně jedna z nejlepších kodérských firem na které jsme narazili. Jako první projekt jsme jim zadali opravdu mega záležitost a to připravit responzivní šablony pro e-shopy, ne ale pro předem daný e-shop, ale pro systém pronájmu e-shopů. Bylo tedy potřeba počítat úplně se všemi možnými kombinacemi zobrazení v seznamech, detailech, filtrech, s různým rozložením grafických prvků, jednotlivých sloupců a panelů. Toto celé rozložení, zobrazení a nastavení grafiky si totiž může provozovatel e-shopu měnit skrze administraci. Samozřejmě to zesložiťuje celou náročnost projektu, protože nic není „napevno“ dané. Myslím, že složitější projekt se jen tak už nenajde. Velice nás potěšilo, že nebyly nikde problémy s chybami v zobrazení v různých prohlížečích. Komunikace probíhala velmi aktivně a veškeré připomínky i vč. malých detailů se řešily a dotáhly do konce. Tento přístup jsme jinde postrádali. Celkově jsme byli s výsledkem velice spokojeni a počítáme se spoluprací i do budoucna.“

  Projekt: Shopsystem
  Martin Branda, CEO

  Martin Branda, CEO
 • „Na spolupráci s HTMLFACTORY si ceníme především rychlosti a preciznosti. Jakmile se domluvíme, víme, že se můžeme spolehnout na to, že práce bude dodána včas a kolečko revizí bude trvat jen nezbytně dlouhou dobu. Dále oceňujeme také to, že zadání není potřeba detailně vysvětlovat. Pokud pak existují nějaká nevyjasněná místa, jsou iniciativní a sami přichází s vlastním řešením. Ve výsledku nám tak spolupráce s HTMLFACTORY šetří čas, peníze a bezesporu také nervy.“

  Projekt: Betexplorer
  Tomáš Ledba, Designer

  Tomáš Ledba, Designer
 • „U HTMLFACTORY oceňujeme rychlý přístup, kvalitně odvedenou práci a vždy něco na víc. Zpracovaný statický grafický návrh s nimi dostává nový směr a nové dimenze. V oblasti se perfektně orientují a využívají nejnovější technologie.“

  Projekt: Autokomplex
  Radim Križan, Project manager

  Radim Križan, Project manager
 • „S HTMLFACTORY jsme navázali spolupráci již dávno na několika low-cost projektech. Jejich profesionální a zodpovědný přístup i odborné rady nás posunuly o krok dále. Momentálně spolupracujeme na několika velkých, korporátních projektech. Všem, kteří hledají kvalitu, a nebojí se za ni zaplatit, doporučuji jejich kodérské služby.“

  Projekt: E-regaly
  David Šeďa, Project manager

  David Šeďa, Project manager

Často se ptáte

 • Potřebujete responzivní design pro realizaci mobilní verze webu?

  Ne. Responzivní web umíme realizovat sami, k tomu nám postačí grafický návrh pro desktop – zbytek nechte na nás.

 • S jakými grafickými formáty pracujete?

  Kódování webu realizujeme z následujících grafických formátu: PSD, PDF, Ai, Sketch. Ideální formát je Sketch soubor s přehledně rozdělenými vrstvami.

 • Mohu dostat slevu na vaše služby?

  Slevu poskytujeme pro velké projekty a jsme vždy otevření k projednání dlouhodobých partnerských možností. Prosím neváhejte nás kontaktovat.

 • Co je to: Kódování webových stránek?

  Je to nezbytný krok pro tvorbu úspěšných webových stránek, který rozhodne o vašem umíštění ve vyhledávání, o použitelnosti webu a jeho celkovém dojmu pro uživatele.

Chcete nakódovat HTML šablonu?

Zašlete nám nezávaznou objednávku kalkulace a získejte podrobné informace, ušité vašemu projektu na míru.

Váš web vám vypracujeme 2x rychleji, klidně i přes víkendy nebo svátky.
Strojově čitelné informace podle schema.org specifikace, které značně polepší vaše SEO i proklikatelnost.
Na váš web přidámé zajímavé a poutavé animace. Díky pěkným interakcím váš projekt bude atraktivnější.
Nechte uživateli pro tiskovou verzi pouze nejdůležitější informace a zvyšte tak prodejní úspěch díky tiskové podobě webu.
Doba a technologie jdou dopředu a starší prohlížeče pomalu, ale jistě mízí v zapomnění. Na požádání váš web optimalizujeme pro starší prohlížeče, do poznámky prosím napište které.
Tato nová technologie zaručí takřka okamžité načtení obsahových webů, především blogů a novinek.
Věděli jste že na rychlosti záleží? Pokud váš web uživateli nenačte do 10 sekund automatický ho opustí. Čím vyšší rychlosti váš web dosahuje, tím větší konverze generuje. K rychlosti přihlíží i google ve výsledcích vyhledávání. Využijeme všechny nám známe postupy, aby váš web dosahoval bleskové rychlosti, díky které získáte náskok před konkurenci.
Často se totíž stává, že programátoři, kteří následně pracuji s našimi HTML šablony na něco zapomenou, nebo si něčeho nevšimnou. Důsledkem vznikají chybky na webu o kterých nikdo ani netuší. Po kompletní realizaci projektu (pokud nejsme realizatoři my sami) projdeme celý váš web a dohledneme aby všechno fungovalo a vypadalo správně.

Nenašel jste co hledáte? Napište vaše přání do poznámky.

Ve formuláři se vyskytuje několik chyb. Prosím opravte je, poté můžete pokračovat

Chyba při odesílání zprávy

Děkujeme za objednávku! Do 24 hodin vás budeme kontaktovat.